گام به گام تا موفقیت در رایتینگ آیلتس؛ کسب نمره ۷ و بالاتر به حقیقت تبدیل می شود

روی نمره رایتینگ آیلتس حساب باز نکن؛ نمره بالای ۷ رایتینگ آیلتس؟ امکان نداره! حواست به باقی مهارت ها باشه تا نمره کم آیلتس، نمره نهایی رو پایین نیاره! (مردم)

 

اگر شما هم از جمله میلیون ها داوطلب شرکت در آزمون بین المللی و معتبر آیلتس باشید قطعا این جملات و حرف ها را از افراد زیادی شنیدید یا حتی در مقالات مختلفی با آن ها روبرو شدید. اما آیا واقعا کسب نمره ۷ یا بالاتر در رایتینگ آیلتس امکان پذیر نیست؟

 

همه چیز امکانپذیر هست، به شرط پیمودن راه درست…

 

این مقاله برای آن دسته از افرادی نوشته شده که به خودشون اطمینان دارند و برخی حرف های عام و ناامیدکننده بر روی آنها اثری نداره؛ کسایی که به این باور رسیدن که می توانند به مقصد برسند و حالا فقط دنبال پیدا کردن مسیر منطقی برای هدف خودشون هستند.

 

متاسفانه بسیاری از زبان آموزان انگلیسی که در زمینه گرامر و واژگان سطح متوسط و مناسبی دارند در رسیدن به نمره مطلوب رایتینگ در آیلتس ناموفق هستند؛ دلیل؟ کسب نمره در این مهارت به فاکتور های مختلفی بستگی داره که متاسفانه داوطلبین معمولا فقط تمرکز خودشون رو بر روی لغات و استفاده از گرامر هست.

 

 نمره ۷ رایتینگ آیلتس با دوره آنلاین فشرده EnExams

 

رایتینگ آیلتس از دو بخش تشکیل میشه؛ تسک ۱ و تسک ۲٫ برای این دو بخش به ترتیب ۲۰ و ۴۰ دقیقه فرصت دارید. با اینکه نمره تسک ۲ به نسبت تسک ۱ دو برابر بیشتر است، اما برای کسب نمره بالا در رایتینگ IELTS باید حتما بر روی هر دو حساب باز کنیم.

 

دوره های آنلاین رایتینگ آیلتس در EnExams، به شکل حرفه ای و فشرده طراحی شده اند و متناسب با نیاز زبان آموزان ارائه می شوند. این دوره ها اساسا از سه بخش اصلی تشکیل می شوند؛ دادن دستورالعمل و راهکار های عملی و منحصر به فرد از سمت ما، نوشتن رایتینگ توسط شرکت کنندگان و در نهایت تصحیح و آنالیز رایتینگ شما و گرفتن بازخوردهای کلیدی و مناسب.

 

  • این دوره برای چه کسی است؟ هر کسی که به فکر کسب نمره ۷ یا بالاتر در رایتینگ آزمون آیلتس است.
  • ساختار بندی این دوره به چه صورت هست؟ به صورت بخش به بخش با تمامی نکات و قوانینی که باید در مورد رایتینگ آیلتس بدونید شما رو آشنا خواهیم کرد.
  • ویژگی مثبت این دوره چیه؟ این دوره کارآمد و مفید است چرا که به معنی واقعی همه چیز رو پوشش می دهد؛ حتی پاراگراف نویسی، تک تک جملات و هر نکته ریزی که در نمره دهی رایتینگ آیلتس کارآمد است. همه چیز!

 

مدت زمان دوره

 

مدت زمان دوره رایتینگ آیلتس به زبان آموزان و سطح فعلی آنها بستگی دارد؛ برای شروع نیاز است که حتما یک جلسه رایگان آزمایشی و مشاوره را رزرو کنید تا بهتر بتوانیم در این زمینه به شما مشاوره دهیم. در این جلسه اولیه شما با سبک و محیط کلاس آنلاین آشنا خواهید شد و در نهایت بهتر می توانید تصمیم گیری کنید.


ielts writing رایتینگ آیلتس
 

ناامیدی بدترین حس دنیا است…

 

امیدواریم بتونیم در جلسه آزمایشی ضمن بازگرداندن حس فوق العاده امید و انگیزه، به شما در رسیدن به نتیجه دلخواهی که به دنبالش هستید کمک کنیم. رزرو جلسه تعیین سطح و مشاوره از طریق دکمه زیر امکان پذیر است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.