دوره منحصر به فرد آموزش مکالمه انگلیسی که قراره شما در اون حرف بزنید، نَه استاد!

اگر بگوییم اولین و مهمترین هدف همه برای یادگیری زبان انگلیسی، مکالمه کردن یا همان حرف زدن هست اشتباه نکرده ایم. یادگیری مکالمه انگلیسی و موارد مورد نیاز جهت فهمیدن چیزهایی که می شنویم و پاسخ به آن ها شاید در نگاه اول کار آنچنان سختی نباشد.

 

اما متاسفانه خیل عظیمی از دوره های مکالمه موسسه ای و آنلاین در رسیدن به این رسالت ناموفق هستند. در این مقاله علل ناکامی اکثر دوره های مکالمه زبان انگلیسی را بررسی کرده و در نهایت یک پیشنهاد ویژه به شما خواهیم داد.

 

مکالمه چه کسی باید قوی بشه؛ استاد یا زبان آموز؟!

 

هزاران زبان آموز معمولا برای یادگیری مکالمه انگلیسی هزینه کرده و وقت ارزشمند خود را صرف کلاس های متعدد می کنند، اما تنها کسی که پس از این دوره ها مکالمه خود را قوی‌تر می کند، فقط استاد دوره است!

 

نشستن در کلاس های حضوری یا آنلاینی که قرار باشد فقط صرف شنیدن اسپیکینگ زیبای استاد شود دردی از ما دوا نمی کند!

 


دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی
 

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چند اصل مهم دارد؛ اول این که خود فرد باید حرف بزند (یا حداقل سعی کند حرف بزند) و دوم این که پیشرفت ما با گذر زمان حس شود. اما آیا این اتفاق در کلاس های متداول مکالمه یا اصطلاحا فری دیسکاشن رخ می دهد؟

 

و اما یک پیشنهاد ویژه…

 

دوره های مکالمه سایت EnExams جایی است که مهارت گفتاری زبان آموزان تقویت می شود و با رعایت اصول مدرن آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمانی مناسب و نیمه فشرده به آن چیزی که در مکالمه به دنبالش هستید خواهید رسید. کافیست جلسه آزمایشی مشاوره و تعیین سطح رو رزرو کنید تا این موضوع رو در عمل ببینید و تصمیم خود جهت یک تغییر بزرگ رو بگیرید.

 

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی
 

در دوره مکالمه EnExams این شما هستید که زیر نظر یک مدرس حرفه ای حرف میزنید و با ورودی مناسب به همراه فیدبک نهایی وی در نهایت مهارت مکالمه شما روز به روز بهبود خواهد یافت.


دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی
برای آشنایی بیشتر با این دوره و روش تدریس ویژه مکالمه، می توانید از طریق منوی زیر یک جلسه آزمایشی رایگان تعیین سطح و مشاوره رزرو کنید تا در نهایت قدم نهایی خود برای شروع بردارید.

 

برای شروع کردن و تغییر هیچ وقت دیر نیست…

 

برای رزرو کلاس آزمایشی و تعیین سطح رایگان از دکمه قرمز رنگ زیر استفاده کنید:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.