رایتینگ تسک ۲ آیلتس: نمونه رایتینگ های نمره ۹ (آکادمیک و جنرال)

توضیحات دوره

دست به قلم میشی تا نوشتن رایتینگ تسک ۲ آیلتس رو شروع کنی؛ در قدم اول یعنی ایده پردازی دچار مشکل هستی؟

وقتی که ایده در نهایت به ذهنت میاد، بسط دادنش با جملات مرتبط و جذاب برات غیر ممکنه؟

گاهی هم ممکنه رایتینگ رو کامل بنویسی و تازه متوجه بشی که به همه عناصر صورت سوال اشاره نکردی، درسته؟

ممکنه در زبان عمومی مشکل خاصی نداشته باشی، اما موقع نوشتن رایتینگ تسک ۲ آیلتس که میشه خبری از لغت و کالوکیشن خوب در ذهنت نیست. هوم؟

اگر پاسخ این سوالات مثبت هست، پس این دوره میتونه به کمکت بیاد.

در تسک ۲ از آزمون آیلتس ۴ مدل سوال اصلی وجود داره که ممکنه با هر کدوم مواجه بشید و لازمه که نحوه نوشتن رایتینگ برای هر کدوم رو بلد باشید. 

در دوره « رایتینگ تسک ۲ آیلتس : نمونه رایتینگ های نمره ۹ » برای هر کدوم از انواع سوالات تسک ۲ آیلتس ۲ رایتینگ نوشتم که مجموعا ۸ ویدیو حدودا ۴۵ دقیقه ای در اختیارتون قرار می گیره.

علاوه بر این ممکنه گاهی اوقات سوالی که در تسک ۲ باهاش مواجه میشید در چهارچوب این ۴ مدل اصلی نباشی (یه جورایی تلفیقی از اون ها باشه!). برای این نوع از سوالات هم دو ویدیو تولید شده تا یاد بگیرید چطور باید باهاشون مواجه بشید.

هر کدوم از رایتینگ های این دوره بر روی موضوع خاصی تمرکز داره ( مواردی از قبیل تکنولوژی، اشتغال، سفر، فرهنگ، تحصیلات و موارد بیشتر)، و یاد می گیرید چطور برای این موضوعات کلیشه ای ایده پردازی کنید.

علاوه بر این در هر رایتینگ کلمات، کالوکیشن ها و اصطلاحات خاص و پر کاربردی رو یاد می گیرید تا نمره خوبی در زمینه استفاده از کلمات مرتبط با تاپیک آیلتس بگیرید، کلماتی که هم برای نسخه آکادمیک و هم نسخه جنرال کاربردی هستن.

در هر ویدیو ۴۰ دقیقه ای از این دوره به شما نشون میدم ابتدا چطور سوال رو دقیق بخونید، برای رایتینگ خودتون طرح بریزید، رایتینگ تسک ۲ آیلتس رو طبق پلن به خوبی نگارش کرده و در نهایت کار رو با یک جمع بندی قوی تموم کنید.

در طی هر ویدیو لغت های کاربردی و پر استفاده، کالوکیشن های جذاب و خاص و همچنین ساختار های پیچیده و خاص گرامری رو یاد می گیرید.

در این ده ویدیو حدود ۷ ساعت آموزش رو ارائه میدم که پر از اطلاعات و نکات مفیدی هست، همگی با کمک تجربیاتی که طی سال های اخیر به دست آوردم!

در کنار هر ویدیو، فایل متنی رایتینگ من به همراه یک فایل کوییز در اختیار دارید که به کمک اون ها می تونید کلمات کاربردی و کالوکیشن ها رو به خوبی تمرین کنید و برای نوشتن رایتینگ تسک ۲ آیلتس در خاطر بسپارید.

این دوره پس از تقاضای صد ها شاگرد من در پلتفرم های آنلاین طراحی و آماده شد و اگر به دنبال یک تغییر بزرگ هستید پیشنهاد می کنم از دستش ندید.

ویدیو های نمونه از دوره رو در لیست زیر تماشا کنید تا با علاقه و شوق کامل واردش بشید و منتظر دیدنتون در دوره هستم.

پیش نیازها

  • سطح اینترمدیت و بالاتر در زبان عمومی
  • فهم عمومی و مناسب از آزمون آیلتس 
  • آشنایی کلی با انواع سوالات بخش تسک ۲

مواردی که خواهید آموخت

بخش‌های دوره

دوره های مشابه

نظرات زبان آموزان

RIAL 3,200,000 – خرید

وارد حساب کاربری خود شوید

یا ورود با

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.